خدمت به مردم نیازمند مکمل عبادت است

 
شهردار منطقه یک و عضو هیات امنا سرای فرهنگ مهربانی یک گفت : خدمت به مردم نیازمند مکمل عبادت است .
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز . فرهنگ ساز شیراز به همراه شهردار منطقه یک و دیگر مسولین مربوطه از سرای فرهنگ مهربانی یک بازدید کردند .
سید عبدالرضا دستغیب با بیان اینکه در سراهای فرهنگ مهربانی فضای معنوی و با آرامشی حاکم است گفت : شهروندان عزیز شیرازی  می توانند با حضور خود در این مکان ها آرامش را هدیه بگیرند .
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز اظهار داشت کار خیر با طینت انسان ها سازگار است .
در ادامه وی با ارائه گزارشی از عملکرد سراهای فرهنگ مهربانی ، تصریح کرد در یک سال اخیر 200 هزار قلم کالا از قبیل لوازم منزل ، پوشاک، کتاب ، دارو ، مواد غذایی و اسباب بازی توسط مردم فهیم شیراز به سراها اهدا شده است .
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز اظهار داشت : اقلامی که توسط مردم به سراهای مذکور اهدا میشود با نظارت لازم به منظور کمک به نیازمندان به خیریه ها تحویل داده می شود .
او افزود کتاب ها به کتابخانه عمومی و مساجد ، داروها توسط پزشک مربوطه بعد از برسی آن تعدادی که تاریخ گذشته امحا و مابقی داروها که مورد استفاده است به درمانگاه های خیریه اهدا میشود .
سید عبدالرضا دستغیب با بیان اینکه همیاران مهربان سرای فرهنگ مهربانی یک 20 نفر هستند ، گفت : همیاران از اقشار مختلف جامعه هستند که به صورت داوطلب در دو نوبت صبح و بعد از ظهر فعالیت دارند .
شهردار منطقه یک و عضو هیات امنا سرای فرهنگ مهربانی شماره یک با اشاره به اینکه از کار نیک باید یاد کرد بیان کرد مردم باید سراها را بیشتر بشناسند و از این مکان معنوی استقبال و دیدار کنند .
وی با اشاره به اینکه سراهای فرهنگ مهربانی جدا از مکان مذهبی نیست گفت : خدمت به مردم نیازمند مکمل عبادت است .
در ادامه محمودرضا مهرجهانیان شهردار منطقه یک و عضو هیات امنا سرای فرهنگ مهربانی یک در راستای اهداف والای مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز آمادگی و همکاری خود را صمیمانه اعلام کرد و در پایان نشان مهربانی به شهردار منطقه اهدا شد .
 ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
بازدید ها : ۱۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد