خیرین در میدان جدال با کووید ۱۹ حضور فعال دارند

مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز وفرهنگ ساز شیراز :
 
مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز از استمرار کمک های خیرین به مبتلایان و آسیب دیدگان اقتصادی کووید ۱۹ در شیراز خبر داد.
 به گفته سید عبدالرضا دستغیب مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز  خیرین ونوع دوستان شیرازی تا کنون 221 میلیون و ۳۰۰ هزار تومان کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به سمت اهداف انسان‌دوستانه با مشایعت وهدایت این مجمع متوجه کرده  اند .
دستغیب گفت :کودکان کار ومجموعه آسیب دیدگان اقتصادی اجتماعی از کووید ۱۹ در سال ۹۹ هدف مشترک خیرین و نوع دوستان شیرازی بوده اند.
به گفته وی،  در این راستا 145 میلیون تومان محلول ضد عفونی کننده انواع ماسک و تجهیزات سلامت ۵۴ میلیون تومان ارزاق عمومی ۲۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در قالب کارت هدیه به مردم جنوب و شرق شیراز که از تاثیرات کووید ۱۹ آسیب های  جدی دیده اند در محله‌های مختلف شامل مهدی آباد ،شهر برق و محله سنگ سیاه  در بافت تاریخی فرهنگی شیراز و خانواده های زندانیان اهدا شده است وتحت نظارت های ویژه این کمک ها را دریافت نموده اند .
به گفته مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز خیرین با تامین پارچه برای دوخت انواع ماسک نسبت به راه اندازی کارگاه های دوخت در مناطق مختلف شهری و پایگاه‌های انتظامی  باعث راه اندازی و رونق این پایگاه ها شده اند.
دستغیب در پایان افزود با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان از نیک اندیشان و مردم تقاضامندم تا در امر خداپسندانه و کمک به نیازمندان شریک باشند و در این ایام پر برکت سفره نیازمندان را خالی نگذارند .۱۳۹۹/۰۲/۰۴
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
تعداد بازدیدها : ۶۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد