احداث درمانگاه خیرساز در منطقه جنوبی شهر

نائب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز خبرداد:
احداث درمانگاه خیرساز در منطقه جنوبی شهر
یک باب درمانگاه خیرساز با زیربنا 1500 مترمربع در منطقه کمتر برخوردار محراب شیراز در حال ساخت است.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز یک باب درمانگاه خیرساز با اعتبار 17 میلیارد تومان در خیابان محراب شیراز که آورده خیر معزز جهت اجرا این پروژه ارزشمند ده میلیارد تومان و واگذاری زمین توسط شهرداری منطقه دو با ارزش هفت میلیارد تومان است.
نائب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز گفت: با مشارکت شهرداری و همت خیر شیرازی با هدف تسهیل دسترسی به مراکز درمانی و کاهش هزینه های اقشار کم درآمد در حال ساخت است و در آینده این درمانگاه بصورت هیات امنایی مدیریت و اداره می شود.
علی نویدگویی با بیان این مطلب که رویکرد خیرین این مجمع در سنوات گذشته مددرسانی به نیازهای روز اقشار محروم جامعه است افزود: این مجمع در تلاش است تا با واکاوی نیازهای روز جامعه کمک رسانی به اقشار نیازمند را هدفمند نماید و آنچه بیش از همه در اولویت قرار دارد را جهت سرمایه گذاری معنوی به خیرین معرفی نماید.
وی گفت: مراسم کلنگ زنی این درمانگاه قرار بود طبق تفاهم نامه امضا شده با شهرداری با حضورخیرین، مقامات و مسوولین شهری واستانی انجام شود به دلیل رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی در امر مقابله با ویروس کرونا انجام نشده و مقرر گردید عملیات اجرایی با سرعت و دقت هرچه تمام تر آغاز شود و پیش بینی می شود در مدت حدود سه سال مراحل ساخت این درمانگاه خیرساز به اتمام برسد.
وی افزود: این درمانگاه خیرساز در سه طبقه در زمینی به متراژ 750 مترمربع و با زیربنای 1500 مترمربع در حال احداث است و مراحل تجهیز آن نیز توسط خیر انجام خواهدشد.
نویدگویی در ادامه گفت امیدواریم با توکل بخدا اتمام این درمانگاه را در روزی که عاری از هر نوع بیماری بویژه بیماری ویروس منحوس کرونا با حضور مردم عزیز شیراز و خیرین افتتاح و به بهره برداری برسانیم.۱۳۹۹/۱۰/۰۸
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
بازدید ها : ۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد