بازدید معاون ورزش و جوانان فارس از پروژه های فرهنگی و خیر ساز مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز؛

ضرورت حضور جوانان در کارهای خیر خواهانه

در این بازدید که با حضور مدیر عامل مدیر مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز ، دیگر نیک اندیشان انجام شد، مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز حضور جوانان را در کار های خیرخواهانه یک ضرورت دانست وی گفت فعالیت جوانان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی بسیار موثر است و […]
در این بازدید که با حضور مدیر عامل مدیر مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز ، دیگر نیک اندیشان انجام شد، مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز حضور جوانان را در کار های خیرخواهانه یک ضرورت دانست وی گفت فعالیت جوانان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی بسیار موثر است و دست یابی به این مهم باعث میشود جوانان به مسائل فرهنگی ، اجتماعی انس بگیرند.
دکتر طاهری بر این باور است که نجات بشر درجهان به دست نهادهای غیررسمی است.
وی با اشاره به تشکل های مردم نهاد که بردار بلندی دارند دارای خلق و خوی منحصر به فردی هستند . وی  گفت: تهیه و تنظیم کتاب به عنوان ویژگیهای منحصر به فرد خیرین در دست اقدام است و به زودی این کتاب نشر می شود . لازم به ذکر است کتاب فارسی نامه و شیراز پایتخت جوانان اسلام است. از اثرات ارزشمند دکتر عبدالمحمد طاهری عضو هیات مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز است.
در ادامه معاون ورزش و جوانان فارس پیرامون مسائل اجتماعی و فرهنگی نقطه نظراتی ارزشمند عنوان کرد و گفت: این آمادگی را داریم که از ظرفیت جوانان در طرحهای ارزشمند مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز به عنوان همیاران مهربان استفاده شود.
دکتر نور افشان جهت بی نیاز کردن نیازمندان، با برداشتن پاکتی از درخت مهربانی به دست نوشته کودکی برخورد که در آینده دوست دارد پلیس شود، مقرر شد بزودی بصورت نمادین آرزوی این کودک تحقق پیدا کند.۱۳۹۹/۱۰/۲۰
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
بازدید ها : ۳۷
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد