مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز پروژه های ارزشمند فرهنگی و عمرانی را توسعه دهند.

در پی انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز، روز گذشته اعضاء یاد شده در قالب نشستی، مدیرعامل، نایب رئیس و خزانه دار مجمع را انتخاب کردند.
بر همین اساس، سید عبدالرضا دستغیب به عنوان مدیرعامل، عبدالمحمد طاهری به عنوان نایب رئیس و علی نقی مصلح شیرازی به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.
این، سومین دور از فعالیت دو ساله مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز است که بر طبق اساسنامه ریاست هیأت امناء آیت الله حاج سید علی اصغر دستغیب و شهردار وقت، ریاست هیأت مدیره را بر عهده دارند.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز:
قائم مقام شهردار شیراز با تأکید به اینکه مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز پروژه های فرهنگی و عمرانی را برای خدمت رسانی به مردم توسعه دهد.
آرش فرج زاده با اشاره به لزوم همگرایی مجامع مختلف خیرین در شیراز گفت: همراهی مجمع خیرین تأمین سلامت، مجمع خیرین مسکن ساز، مجمع خیرین مدرسه ساز، مجمع خیرین شهرساز وفرهنگ ساز و... می تواند منجر به تعریف و اجرای پروژه های برگزاری در حوزه های مختلف شود.
او در همین رهگذر، با بیان اینکه هدف مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز،انتفاعی نیست، گفت: هدف این مجمع در جهت ارتقای فرهنگ شهروندی و شهرنشینی است لذا بر همین اساس باید دَرِ آن بر روی همگان باز باشد.
قائم مقام شهردار در نشست انتخاب هیأت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز با بیان گزارشی از عملکرد کنونی شهرداری گفت مسئولین و پرسنل زحمت کش شهرداری برای خدمات رسانی به شهر و شهروندان از هیچ تلاشی مضایقه نکرده اند اما می بینیم هنوز دیدگاه مردم نسبت به شهرداری خیلی جالب نبوده که امیدواریم با خدمات خوب چند سال اخیر  مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و کمکهای خیرین در کنار مشارکت شهرداری در احداث پروژه های عمرانی فرهنگی این نگرش تغییر پیدا کند وی در بخشی از صحبتهایش  به فعالیتهای اخیر شهرداری و ابزار توسعه شهری اعم از راه اندازی خط یک مترو از غرب به شرق با مسافت  ۲۵ کیلومتر و رتبه اول نارنجی پوشان سازمان پسماند شهرداری شیراز و عنوان رتبه سوم فضای سبز شهری در کشور اشاره کرد.
آرش فرج زاده تاکیدکرد: قرار نیست در مجمع صرفاً برروی کسانی باز باشد که می خواهند پروژه های میلیاردی اجرا کنند بلکه هر شهروند با یک لیوان آب هم می تواند در امور خیر مشارکت داشته باشد.
مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز، الگویی در کشور

در نشست انتخابات هیأت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز قائم مقام شهردار شیراز گفت:

سیدعبدالرضا دستغیب عضو هیات مدیره مجمع تأکید کرد که این مجمع، به عنوان الگو و برندی در کشور مطرح شده است و در دو سال گذشته، افزون بر 70 میلیارد تومان پروژه توسط خیرین شهرساز و فرهنگ ساز در شیراز اجرا شده است.
تشکل های داوطلبانه، جریان های سیاسی نیستند
 نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز با انتقاد از پاره ای رفتار ها و رویکرد ها ، تصریح کرد که تشکل های داوطلبانه، جریان های سیاسی نیستند.
عبدالمحمد طاهری در همین رهگذر با اشاره به شأن و جایگاه اعضای مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز یادآور شد: هر کدام از این افراد، چه به شکل فردی، حقیقی و حقوقی می توانند شهرداری را یاری کنند.
شایان ذکر است در این نشست، غلامرضا افسری عضو هیأت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز گفت: شهرداری باید فرهنگ سازی را از خودش شروع کند.
محمدحسین گلریز خاتمی دیگر عضو هیأت مدیره این مجمع هم خاطرنشان کرد: هیچ کدام از اعضای هیأت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز چشم داشت مالی ندارند چرا که هر کدام در دوره هایی، سمت های شهرداری، استانداری، نماینده مجلس و... را پشت سر گذاشته اند.
همچنین، احمد صادق نژاد دیگر عضو هیأت مدیره مجمع گفت: در جریان مشکلات اقتصادی و شیوع کرونا در یک سال اخیر نزدیک به دو میلیارد تومان بسته کمک معیشتی ، ماسک، مواد ضدعفونی توسط خیرین مجمع به شهروندان و مراکز مختلف مرتبط کمک شده است.


۱۳۹۹/۱۱/۳۰
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
بازدید ها : ۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد