بازدید استاندار فارس از مجتمع فرهنگی، ورزشی خیرساز ماهان

دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس :
ساخت مجتمع فرهنگی ، ورزشی خیر ساز ماهان توسط خیر را نشانه وجود پتانسیل‌های لازم در شهر دانست
در بازدید استاندار فارس به همراهی اعضای هیات مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز، شهردار منطقه نه و دیگر نیک اندیشان از مجتمع فرهنگی ورزشی ماهان، محمد هادی ایمانیه گفت استانداری در راستای رفع تمام موانع در مسیر کار خیرین در کنار آنها خواهد بود و دستورات لازم برای رفع موانع را خواهد داد.
وی در حاشیه بازدید از مجتمع فرهنگی ورزشی خیرساز ماهان شیراز، ساخت این مجتمع در یکی از نیازمندترین مناطق این کلانشهر را نشانه دقت و تصمیم درست خیر و مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز عنوان کرد.
ایمانیه در رابطه با خدمات فرهنگی ارائه شده توسط مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز نیز به این نکته اشاره کرد که ساخت چنین اماکن ورزشی و فرهنگی در کنار ساخت مراکز ترک اعتیاد که توسط مجمع خیرین انجام گرفته است، نشانه توجه مجمع در مبارزه با اعتیاد و درمان معتادین است که از جمله اقدامات ضروری فرهنگی است که در مجمع خیرین در حال انجام است.
او در خصوص همکاری مطلوب صدا و سیما با مجامع خیرین در حوزه سلامت هم گفت: اخیرا شبکه مجامع خیرین راه‌اندازی شده که صدا و سیما از همکاران بسیار خوب توسعه این فرهنگ بوده است.
استاندار فارس در خصوص لزوم همکاری بیشتر صدا و سیما در ارائه خدمات خیرین همه عرصه‌ها در سطح شهر هم گفت: ضروری است اقدامات خیرین همه عرصه‌ها در سطح شهر و استان نمود بیشتری داشته باشد، چرا که اظهار کار خیر باعث تشویق و ایجاد انگیزه برای دیگر خیرین شهر و استان خواهد بود.
ایمانیه با بیان اینکه همه مردم فارس از خیرین هستند، به لزوم رفع موانع موجود در ارائه خدمات خیرین هم اشاره و اضافه کرد: به خیرین اطمینان می‌دهیم در صورتی که هماهنگی‌های اولیه با سازمان‌ها یا نهادهای استان را انجام دهند؛ هرگونه مانع تراشی برای آن ها از سوی هر سازمان یا نهادی را پیگیری کنیم.
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز نیز در این بازدید با ابراز تاسف از این که همچنان پس از گذر بیش از ۴۲ سال از انقلاب کلمات محرومیت، حاشیه نشینی و نقاط کم‌برخوردار را در جملات مسئولین می‌شنویم؛ ابراز امیدواری کرد که با همت خیرین در کنار دولت بتوانیم کمبودهای محلات محروم را رفع کنیم.
سید عبدالرضا دستغیب، با اشاره به نگاه فرهنگی و سیاست‌های مجمع خیرین در خصوص رفع محرومیت در مناطق کم برخوردار، افزود: همانطور که در سطح شهر ‌امکانات آموزشی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی ضروری است؛ مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار نیز به این امکانات نیازمندند، چرا که توسعه و توجه به این مناطق قطعا تغییرات اساسی در شهر ایجاد خواهد کرد.
دستغیب بر اثرگذاری و نقش رسانه‌ها در راستای‌ سیاست‌های مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز هم تأکید کرد و به تشکیل کمیسیون حاشیه نشینی و محلات کم برخوردار وآسیب پذیر در این دوره از شورای شهر شیراز اشاره و آن را نشانه توجه و دغدغه شهرداری و شورای شهر به مشکلات این مناطق دانست و بر همراهی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز با این مجموعه تأکید کرد.
مدیرعامل خیرین شهرسازی و فرهنگ‌ساز فارس همچنین از سراهای فرهنگ مهربانی به عنوان مکانی که مردم می‌توانند وسایل نو و مازاد خود را برای استفاده نیازمندان اهدا کنند، نام برد و از مردم خیرخواه شیراز خواست با توجه به سرمای هوا، وسایل گرمایشی مازاد خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.
در دیدار صمیمی استاندار با اعضای هیات مدیره مجمع و بانی خیر مجتمع فرهنگی و ورزشی خیر ساز ماهان ، حاج حسین جوکار ضمن ارایه گزارشی از عملکرد این مجتمع  پیرامون مسائل فرهنگی و ورزشی اظهار داشت بزودی در صدد هستیم در محله کتس بس و مناطق جنوب شهر موضوع استعداد یابی نوجوانان و جوانان در حوزه ورزش را در این ورزشگاه مطرح و به جد دنبال کنیم
 ۱۴۰۰/۱۱/۱۷
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
بازدید ها : ۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد