آئین بهره برداری از پروژه خیرساز کلانتری ۲۵ شریف آباد شیراز

سردار رهام بخش حبیبی:
شیراز یک تابلوی نقاشی است و هرکس در گوشه‌ای از آن نقشی به یادگار می گذارد
آئین بهره برداری از پروژه خیرساز کلانتری ۲۵ شریف آباد شیراز
آئین بهره برداری از کلانتری ۲۵ شریف آباد شیراز به همت حاج حسین جوکار، بانی خیر و مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌سازشیراز و شهرداری این کلانشهر در بلوار اتحاد با حضور مسئولین استانی و شهری برگزار شد.
این مراسم با حضور اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز، فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی، معاون دادستان، قائم مقام شهرداری شیراز و همیاران مهربان ترافیک در نخستین روز از هفته دولت برگزار شد.
سردار رهام بخش حبیبی گفت: به مردم شریف آباد که لایق هر خدمتی هستند؛ تبریک می گویم.
وی افزود: به دلیل فاصله خدمتگزاری و خدمت رسانی در این نقطه از شهر، مدتها به دنبال فرصتی بودیم تا با راه اندازی کلانتری در این منطقه بتوانیم امنیت و آرامش بیشتری بر منطقه حاکم کنیم.
وی اضافه کرد: با حمایت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز، این خیر نیکوکار پای کار آمد و توانستیم زودتر از زمان پیش بینی شده این مکان را آماده خدمت رسانی نماییم.
سردار حبیبی گفت: خیرین، شیران شهر هستند، خیرین و شهروندان شیراز مردمی دوست داشتنی هستند و مفتخریم که برای این مردم جان دهیم تا آسایش و آرامش داشته باشند.
فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: شیراز یک تابلوی نقاشی است و هرکس در گوشه‌ای از آن نقشی به یادگار می گذارد و خیرین باترسیم تابلوهای زیبا، هر لحظه در حال خلق نقشی ماندگار بر آن هستند.
سردار حبیبی ادامه داد: این کلانتری متعلق به مردم است و ما خدمتگزارانی هستیم که به خدمت مردم افتخار می کنیم تا بتوانیم امنیت و آرامش را به شهروندان هدیه دهیم.
احساس درد مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز موجب صدها تحول در شهر شده است
نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز  گفت: یکی از رسالت های نیروی انتظامی، افزایش نمره تاب آوری جامعه است.
 عبدالمحمد طاهری افزود: مجمع خیرین در دو زمینه عمده سخت افزاری و نرم افزاری ایفای نقش می کند و وجود حاج حسین جوکار درمجمع همان نقش سخت افزاری است که با همت او و فرماندهی انتظامی بسته های فرهنگی و نرم افزاری بیرون می آید. به شکلی که مجرمین با دیدن پلیس در منطقه احساس خطر می‌کنند و شهروندان عادی از حضور نیروی انتظامی آرامش می‌گیرند و این همان بسته نرم افزاری است که از دل این همدلی و همراهی بیرون می‌آید.
وی تصریح کرد: تا کسی عاشق نباشد نمی تواند سخاوتمند باشد و وقتی میگوییم سخاوتمند، باید رگه های عرفان در وجودش باشد و ازمادیات بگذرد و اینگونه می تواند در مسیر قرب الهی قرار گیرد.
نایب رییس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز گفت: تنها کسی معنی عشق با خدا را می فهمد که در مسیر خدا قرار بگیرد و این مسیردرجه ای دارد که قابل وصف نیست.
طاهری به شرایط اقتصادی سخت حاکم بر جامعه اشاره کرد و افزود: در این شرایط سخت‌ خیرینی پیدا می شوند که از میان تشکیلات نظام‌مند در گوشه و کنار شهر دست به اعمار می زنند تا مردم بهداشت، آرامش و حتی ترافیک روان را تجربه کنند.
وی همیاران مهربان ترافیک را همان خیرینی نامید که بی مزد و مواجب تنها از روی عشق به خدا در خدمت مردم هستند.
نائب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز گفت: در دنیای امروز تا کسی احساس درد نکند حرکتی اتفاق نمی افتد و مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز ۷ سال است که احساس درد می کند و این احساس درد موجب صدها تحول در شهر شده است.
 طاهری اضافه کرد: خیرین انسانهایی ویژه هستند و بدون شک هر کدام از آنها باور های خاصی دارند و همچون گل های گلخانه، اگرمورد نوازش قرار نگیرند خشکیده می شوند.
 وی خطاب به سردار حبیبی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: به عنوان یک سردار مردمی و دلاور از شما می خواهم که خیرینی که از دل مجامع بیرون می آیند را همراهی کنید و از مدیران بخواهید آنها را همراهی کنند تا پژمرده نشوند چرا که جامعه ما به این خیرین نیاز دارد و باید مورد حمایت قرار گیرند تا خدماتشان افزوده شود.
طاهری درخصوص اهداف مجمع گفت: میخواهیم خیرین به ما فکر و اندیشه دهند و هدف مجمع این است که هزاران حاج حسین جوکارو مصلح و نصیریها داشته باشیم.
وی با بیان این که حضور نیروی انتظامی باید انسانهای عادی و شهروندان را به وجد آورد و نیروی تاب آوری مردم را افزایش دهد؛ برایجاد امنیت و تحولات اجتماعی از نگاه شهروندان تاکید کرد.
طاهری گفت: خیرین مالشان را برای خدمت به مردم گذاشته اند و شما در لباس نیروی انتظامی جانتان را برای وطن گذاشتید و اگرنبودید آرامش در جامعه نبود،
نایب رییس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز اضافه کرد: برای خدمت در مجمع باید سه ویژگی داشت؛ اول در جامعه پیرامون خودتاثیرگذار باشیم؛ دوم کاری کنیم که در شهر ماندگار باشیم و سوم به عنوان مرجع، چهره جاودانه داشته باشیم.
طاهری اضافه کرد: هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی این همه نماد، الگو و منبع تغییر و تحولات و پایداری ندارد و این خصیصه افرادی است که در مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز هستند و نشانه آن حضور ایشان در کنار مردم و نیروی انتظامی است.
۴٠ درصد کاهش آمار جرم و جنایت با راه اندازی مجموعه فرهنگی ورزشی ماهان
حاج حسین جوکار عضو مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز و از خیرین نیکوکار شیراز گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 520 مترمربع با زیر بنای ۴۵۰ متر مربع و با هزینه ۷۵ میلیارد ریال ساخته شده است که هزینه ساخت آن ۲۵ میلیارد ریال با تیم مهندسی ماهان انجام گرفته است.
وی گفت: کار نیروی انتظامی عبادت است و با توجه به تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی در جامعه لازم است که خیرین یاور و کمک مسئولین باشند و دوشادوش آنها پروژه های عمرانی و خدماتی را اجرا نمایند.
حاج حسین جوکار افزود: نیروهای انتظامی با ایجاد امنیت و آرامش و رفاه افتخار مملکت هستند.
این خیر نیک اندیش به برخی از پروژه‌های عمرانی و خدماتی که باعث کاهش جرم و جنایت در مناطق شده است؛ اشاره نمود و افزود: اززمان تاسیس و راه اندازی مجموعه فرهنگی ورزشی ماهان، آمار جرم و جنایت در این منطقه ۴٠ درصد کاهش داشته است.
 وی از خیرین و نیکوکاران خواست تا در کنار مردم باشند و به نیاز آنها پاسخ دهند.
برای غلبه بر مشکلات، باید همراهی و درایت در بین مدیران شکل بگیرد
فرج زاده قائم مقام شهرداری شیراز گفت: از حدود هفت سال پیش مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز با درایت شهردار شیراز شکل گرفت و اتفاق بزرگ در مجمع وجود بزرگان و معتمدین در کنار هم در این مجمع بود که وجود و اعتبارشان باعث ایجاد انگیزه برای مجموعه شهرداری، خیرین و مردم است.
وی افزود: اگر مدیریت مطلوب، همراهی و درایت در بین مدیران شکل بگیرد؛ می توانیم شهرمان را آباد و بر مشکلات غلبه کنیم.
وی اضافه کرد: ایجاد کلانتری در این نقطه شهر، خواسته مردم بود و باعث خرسندی است که با درایت مجمع خیرین و وجود بانی خیر وبا مشارکت شهرداری و فرماندهی انتظامی و اعتماد مردم این کلانتری احداث و به بهره برداری رسید.
فرج زاده گفت: شیراز هم از بابت جذب سرمایه، هم علاقه‌مندان به شهر و وجود متولیان دلسوز، این ظرفیت را دارد که در ایجاد امنیت اجتماعی و ارتقای شهروندی، انجام وظیفه کند.
 وی اضافه کرد: هزار هکتار حریم اطراف شیراز معضل اجتماعی بزرگی برای این شهر است که شهرداری و نیروی انتظامی به خوبی ازعهده آن بر آمده اند.
وی از همیاران مهربان ترافیک به عنوان خیرینی نام برد که هر کدام نقش یک مدیر منطقه ای را برای شهرداری ایفا می کنند چرا که درراه ارتقای کیفیت زندگی و خدمات شهری قدم بر می دارند.۱۴۰۱/۰۶/۱۴
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
بازدید ها : ۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد