هشتادمین جلسه هیئت مدیره مجمع

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز، هشتادمین جلسه هیئت مدیره مجمع، روز سه شنبه مورخ ۷ /۱۲ /۹۷ با حضور اعضای هیئت مدیره این مجمع و محمدرضا هاجری عضو سابق شورای اسلامی شهر شیراز، در سالن اجتماعات شهرداری مرکزی برگزار گردید.
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز ضمن بیان دستور کار جلسه گفت : شهر یزد توانسته است پس از چهار سال رتبه اول پایتخت کتاب را در کشور به دست آورد که این مهم حاصل تلاش و همگرایی عوامل دولتی و نهادهای مردمی یزدی می باشد . ضمن تبریک به مردم و مسؤلین یزد و آرزوی بهترین ها برای آنان  .
دستغیب اظهار داشت : علی رغم اینکه شیراز پایتخت تمدن و فرهنگ ایران زمین میدانیم عدم دستیابی به رتبه قابل قبول و در خور شهر شیراز ما را از این ادعا دور خواهد کرد .
سؤال مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز این است که چرا نتوانستیم در جایگاه های فرهنگی و اجتماعی در میان استان های کشور رتبه ای در شأن شیراز و مردم با فرهنگ آن بدست آوریم .
دستغیب در ادامه با توجه به پشتوانه مردمی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز ابراز امیدواری نمود که بتوان با استفاده از ظرفیت موجود و هم افزایی با تشکل های مردم نهاد و استفاده از مردم فهیم شهر شیراز را به جایگاه درخور و برتر در کشور برسانیم .
در ادامه دکتر طاهری عضو مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز به منظور شناخت و آشنایی بیشتر این مجمع در بین مردم، پیشنهاداتی، در خصوص اولین همایش استانی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و نقش خیرین در توسعه شهری و توانمند سازی ارزشهای فرهنگی در بهسازی شهری ارائه نمود و با بیان نقطه نظرات دیگر اعضا تصمیماتی اخذ گردید.
در پایان محمد رضا هاجری، عضو سابق شورای اسلامی شهر شیراز؛ مشارکت این مجمع در خصوص انجام امورخیر و عام المنفعه خصوصا چمن مصنوعی زمین ورزشی شهرک سعدی را خواستار شد که مجمع پس از تبادل نظر مقرر شد در کمیته جذب خیرین مطرح گردد .۱۳۹۷/۱۲/۱۸
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
تعداد بازدیدها : ۱۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد