جلسه هیئت امناء سرای فرهنگ مهربانی روز سه شنبه مورخ ۷/۱۲/۹۷ با حضور

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز : جلسه هیئت امناء سرای فرهنگ مهربانی روز سه شنبه مورخ 7/12/97 با حضور مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز و اعضاء هیئت امناء در سرای فرهنگ مهربانی شماره دو برگزار گردید .
در ابتدا قائمی مسؤل سرای فرهنگ مهربانی گزارشی از عملکرد ماهانه این سرا را اعلام نمود .
قائمی اظهار داشت در ماه اخیراز دانش آموزان خانه محله کوشک میدان به منظور بازدید و آشنا شدن با سراهای فرهنگ مهربانی دعوت بعمل آوردیم تا کودکان از ابتدا با فرهنگ بخشش و کمک کردن به همنوع را فرا گیرند .
وی با بیان اینکه 23 نفر از همیاران در این سرا به صورت داوطلب و کاملا افتخاری بدون هیچ چشمداشتی فعالیت دارند گفت : از مردم نیک اندیش شیرازی به عنوان همیار مهربان در این مکان دعوت می نماییم .
در ادامه مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز گفت : با توجه به نزدیک بودن سال جدید و نوروز باستان شادی ها ی خود را با هم تقسیم کنیم و نیازمندان جامعه را فراموش نکنیم .
وی اظهار داشت مردم شیراز از دیرباز در مهربانی و همنوع دوستی سابقه درخشانی دارند و امیدواریم که در این شرایط اقتصادی اولا فامیل ، همسایه ها و دیگر نیازمندان جامعه را فراموش نکنیم.
دستغیب خاطر نشان کرد شهروندان مهربان و نیک اندیش شیراز در طول سه سال گذشته بیش از 360 هزار قلم کالا از جمله لباس ، کتاب ، دارو ، لوازم منزل ، اسباب بازی به سراهای فرهنگ مهربانی اهدا نمودند .
مدیرعامل مجمع خیرین اعلام نمود سراهای فرهنگ مهربانی در دو نوبت صبح و عصر حتی روزهای تعطیل آماده دریافت وسایل اهدایی مردم فهیم می باشند .
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
تعداد بازدیدها : ۸۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد