.

هماهنگی همیاران مهربان ترافیک در شهریورماه ۹۷

با حضور تنی چند از اعضاء هیئت مدیره و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی راهور شیراز

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز :
در جلسه ای در خصوص هماهنگی همیاران مهربان ترافیک در شهریورماه 97 با حضور تنی چند از اعضاء هیئت مدیره و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی راهور شیراز در سالن اجتماعات شهرداری منطقه 5 برگزار گردید  .
مشاور عالی هیأت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز تأکید کرد که اگر می‌خواهید در قلب مردم جا کنید راهی ندارید که قلوب آنها را تسخیر کنید.
دکتر طاهری در همایش همیاران مهربان ترافیک، بهترین شیوه آموزش را شیوه مستقیم دانست و خاطرنشان کرد: مردم را تکریم کنید و پیام تکریم به مردم بدهید هر چند، این کار سختی است. او خطاب به همیاران مهربان ترافیک گفت: یادتان باشد که شما الگو هستید و می‌خواهید شیراز را به جهانیان بشناسانید.
این استاد دانشگاه در عین حال تأکید کرد: شما خودتان هم باید شئونات و قوانین را رعایت کنید چرا که نمی‌توانید هم الگو باشید و هم ساختارشکن.
طاهری در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر لزوم تساهل و تسامع با مردم تصریح کرد: جامعه‌ای که به اصول تسامح و تساهل پایبند نیست فقط انرژی از دست می‌دهد. او مهربانی، خوشرویی و صادق بودن را از راه‌های جاذبه‌مندی دانست و گفت: همیاران مهربان ترافیک باید برای جاذبه‌مندی و ارتباط بهتر با شهروندان، به این نکات توجه داشته باشند.
غبطه استان‌ها به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز
عضو هیأت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز و عضو شورای شهر شیراز تأکید کرد که همیار مهربان ترافیک یک کار دلی، با عشق و علاقه و از روی خلوص نیت است.
سیروس پاک‌فطرت یادآور شد: همیاران مهربان ترافیک نه از سر وظیفه بلکه به شکل داوطلبانه به این کار می‌پردازند و بررسی‌ها هم نشان داده است که مردم همیاران مهربان پلیس را دوست دارند.
او همچنین نگاه مردم به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بسیاری از استان‌ها به این مجمع غبطه می‌خورند.
نقش غیرقابل انکار همیاران مهربان ترافیک در کاهش تصادفات
رئیس پلیس راهور شیراز نقش همیاران مهربان ترافیک در کاهش تصادفات درون شهری را حایز اهمیت دانست.
سرهنگ فرج‌اله موسوی با مقایسه آمار جان‌باختگان ناشی از تصادفات درون شهری در مردادماه سال جاری و سال گذشته گفت: در مردادماه سال گذشته 33 نفر در اثر سوانح و تصادفات درون شهری در شیراز جان باختند که مردادماه امسال این آمار به 13 نفر کاهش یافت.
او خاطرنشان کرد: چنین دستاوردی حاصل همکاری و همراهی و همچنین نقش غیرقابل انکار همیاران مهربان ترافیک در شیراز است.
سرهنگ موسوی این نکته را هم گفت که در پی شکل‌گیری و فعالیت همیاران مهربان ترافیک، شمار تماس‌های مردمی با مرکز 110 پلیس کاهش یافته است.
شایان ذکر است "همیاران مهربان پلیس" حدود 2 سال پیش به همت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز و با همکاری پلیس راهور تشکیل گردید.۱۳۹۷/۰۷/۱۲
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
تعداد بازدیدها : ۶۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد