مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز

فرهنگ سرآمد تمام مسائل جامعه است

مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز در جلسه هم اندیشی و هماهنگی سرگروه های همیاران مهربان ترافیک، گفت: یادآوری فرهنگ فراموش شده ایرانی به همشهریان از مهم ترین اهداف همیاران مهربان ترافیک است.
این مدیر مسئول با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی در بحث ترافیک و تلفات جاده ای گفت: حوادث ترافیکی در کمین است و آمار حوادث و مرگ‌ و میر جاده ای خطرناک تر از آمار کرونا رو به افزایش و فزونی است، به همین علت بیش از پیش بحث فرهنگ رانندگی و ترافیک در جامعه احساس نیاز می شود.
سید عبدالرضا دستغیب با اشاره به هدف همیاران مهربان ترافیک در کمک به حفظ جان انسان ها، این مهم را از ارزشمند ترین اهداف برشمرد و یادآور شد که دستیابی به نقطه مطلوب مستلزم اشاعه فرهنگ است.
دستغیب، فرهنگ را یک موضوع ریشه‌ای و سرآمد تمام مسائل جامعه دانست و بر تثبیت فرهنگ مورد نیاز جامعه و رشد و ارتقای فرهنگی تاکید کرد.
مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز با یادآوری اکتسابی بودن فرهنگ و از آنجا که عرصه فرهنگ درهر جامعه‌ای پایه و اساس تمامی تغییر و تحولات اجتماعی به حساب می‌آید، هدف مجمع و همیاران مهربان ترافیک را تنها انتقال، اشاعه و یادآوری فرهنگ فراموش شده ایرانی عنوان کرد.
دکتر طاهری عضو هیئت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز در ادامه بر لزوم بهسازی روش ها در هر سازمان ‌‌و سیستمی تاکید کرد وبی توجهی به بهسازی و احیای ساختار جدید را از مهم ترین عوامل انحلال هر سازمانی برشمرد.
این عضو فعال در مجمع با یادآوری اهمیت و نقش مدیران در تاثیر گذاری‌ بر‌ محیط اطرافشان ابراز امیدواری نمود تا در هر پست ومرتبه ای بتوانیم الگویی موثر و تاثیرگذار بر‌ جامعه و اطرافیان خود باشیم.
وی انبیای الهی را نمونه عینی انسان‌های اثربخش بر جامعه دانست و ابراز امیدواری‌ نمود تا بتوانیم در انجام کارهایمان انسان هایی اثربخش و‌تاثیر گذار باشیم.
طاهری‌ همچنین بر اهمیت آموزش در دستیابی به اهداف مجمع تاکید و خاطر نشان کرد که آموزش‌ قد انسان را بالا می برد و یاد میدهد تا سره را از ناسره تشخیص دهیم.
وی با یادآوری این که فرهنگ سازی، از جمله مهم ترین وظایف مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز‌‌ است، اذعان داشت که باید فرهنگ سازی را از خودمان شروع کنیم.
در ادامه این جلسه سرگروه های همیاران مهربان ترافیک نقطه نظرات خود را در راستای ارتقاء طرح همیاران مهربان ترافیک بیان کردند.۱۳۹۹/۰۷/۰۸
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
بازدید ها : ۱۵۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد