بازدید مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز به همراه سرپرست سازمان سیما منظر وفضای سبز شهری شهرداری شیراز از همیاران مهربان فضای سبز در بوستان آزادی

دعوت از همیاران مهربان برای حفاظت از فضای سبز کلان‌شهر شیراز
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز از مسئولان و مردم برای حفاظت از فضای سبز شهری این کلان‌شهر دعوت به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز شنبه نهم شهریورماه مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز به همراه سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری و دیگر مسؤلین مربوطه از همیاران مهربان فضای سبز بازدید و تقدیر بعمل آوردند عبدالرضا دستغیب با اعلام اینکه اکنون چهل همیار مهربان فضای سبز در شیراز فعالیت می‌کنند از مسئولان و مردم برای حفاظت از فضای سبز شهری این کلان‌شهر دعوت به عمل آورد.
دستغیب در حاشیه مراسم تقدیر از همیاران مهربان فضای سبز شیراز، گفت: در حال حاضر ۴۰ نفر همیار فضای سبز در سطح سه بوستان آزادی، خلدبرین و جنت شیراز به‌صورت افتخاری مشغول آموزش حفاظت از فضای سبز شهری به شهروندان هستند.
وی ضمن تأکید بر حفاظت از محیط‌ زیست شهری توسط شهروندان، افزود: بسیاری از این همیاران فضای سبز شهری افراد بازنشسته‌ای هستند که اکنون با پوشیدن لباس همیاری در جهت فرهنگ ‌سازی عمومی گام برمی‌دارند.
دستغیب پیاده‌سازی فرهنگ حفاظت از فضای سبز و محیط‌ زیست را نمونه‌ای از امربه‌معروف عنوان کرد و گفت: از همه شهروندان شیراز و اقشار و صنوف مختلف نظیر پزشکان، مهندسین، خبرنگاران، بازاریان، فرهنگیان، دانشجویان، دانش‌آموزان و ... درخواست می‌کنم که با عضویت در مجمع خیرین فرهنگ‌ساز و شهرساز برای حفظ شهرمان مشارکت کنند.
وی ادامه داد: این آمادگی وجود دارد که متقاضیان در کوتاه‌ترین زمان ممکن جذب این مجمع شوند تا شهرمان شیراز از خدمات افتخاری آن‌ها بهره‌مند شود.
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ ساز شهر شیراز اضافه کرد: از مسئولان شهرستانی و استانی نیز تقاضا دارم که همانند مردم با عضویت در این مجمع در حفاظت از فضای سبز شهری کوشا باشند و برای ترغیب دیگر شهروندان نیز در این کار مشارکت کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در حال حاضر ۳۰۰ نفر از شهروندان شیرازی در بخش دیگری از فعالیت این مجمع آموزش‌دیده و ۱۵۰ نفر از این افراد روزانه به‌عنوان همیار مهربان ترافیک در تقاطع‌های پرتردد سطح شهر شیراز مشغول فرهنگ‌ سازی هستند.
سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری در جمع همیاران مهربان فضای سبزشیراز با بیان اینکه مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز در سالیان اخیر تلاش بسیاری برای جذب خیرین و مشارکت شهروندان در ارتقا سطح فرهنگ شهروندی انجام داده است اظهار داشت حضور همیاران مهربان فضای سبز در بوستان های سطح شهر در نوع خود بی نظیر است .
 در پایان این مراسم از همیاران مهربان فضای سبز شیراز با شاخه ای گل قدردانی شد
مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز در سال 93 فعالیت خود را با هدف فرهنگ سازی شهری و جذب خیرین برای تآمین نیازها و زیرساخت های شهری و شهروندان در شیراز آغاز کرد .
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
منبع : مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز
بازدید ها : ۴۹۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

دسترسی سریع
______________________
سایتهای مرتبط
______________________
ارتباط با ما
______________________

آدرس : شیراز- خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) روبروی خیابان معدل طبقه دوم شیراز پاساژ
07132341437           32360837
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز می باشد